Aleja Smaków w warszawskiej Galerii Mokotów wzbogaciła się o dwie nowe restauracje. Amatorów orientalnych smaków zaprasza restauracja i bistro Meet&Eat. Natomiast na miłośników kuchni eko czekają naturalne potrawy serwowane w restauracji Lifemotiv.

Aleja Smaków w Galerii Mokotów to nowy design II piętra centrum z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, w których można wybierać potrawy z niemal z całego świata: kuchni polskiej, azjatyckiej, śródziemnomorskiej i amerykańskiej.

Uroczyste otwarcie odmienionej części Galerii Mokotów odbyło się po kilku miesiącach prac aranżacyjnych. Dziś mieszczą się w niej kawiarnie i cukiernie, restauracje i bary z kuchnią europejską, azjatycką, amerykańską i polską.

Galeria Mokotów została oddana do użytku we wrześniu 2000 r. W wyniku dwukrotnej rozbudowy (2002 i 2006 r.), powierzchnia handlowa galerii wynosi obecnie 62,5 tys. mkw. Na trzech poziomach znajduje się około 260 sklepów i punktów handlowych, lokale gastronomiczne, fitness klub, kino Cinema City oraz parking dla 2300 samochodów.

TW

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ