Warszawska restauracja Signature powstała w 2013 r. w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. Aranżując wnętrza lokalu zadbano o to, aby uszanować historię budynku, w którym przed wojną mieściła się ambasada sowiecka.

Restauracja Signature, mieszcząca się w samym centrum, przy ulicy Poznańskiej, należy do tych miejsc, które wyróżniają się designerskim wnętrzem i wysublimowanymi połączeniami smakowymi.

Doskonale zachowane zdobienia przedstawiające sierp i młot oraz klasyczne kolumny wraz z designerskimi fotelami, krzesłami zaprojektowanymi w latach 60. przez Oswalda Haerdtl’a, fotografiami autorstwa Miltona Green’a, tworzą niespotykaną nigdzie indziej przestrzeń. Za design odpowiada Mariola Tomczak.

Oryginalności temu miejscu dodaje także patio, utrzymane w kontrastującej kolorystyce czerni i bieli. W cieplejsze dni na gości czeka letni ogródek zachwycający swoją elegancją.

Nazwa Signature pochodzi od angielskiego słowa oznaczającego „podpis”. Inspirując się nazwą miejsca, narodził się pomysł, aby menu współtworzyły gwiazdy, które od lat są stałymi bywalcami tej restauracji.

Patrz galeria

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ