Kawiarnie Second Cup będą otwierane nie tylko w największych miastach Polski, ale również w średniej wielkości. Sieć będzie obecna w różnych formatach, zarówno w galeriach handlowych i centrach biznesowych, jak i przy uczęszczanych ulicach i deptakach.

Pierwszy w Polsce punkt Second Cap zostanie uruchomiony niebawem w poznańskim centrum handlowym Posnania. Design dla kanadyjskiej sieci przygotowały Jacknife Design oraz II BY IV DESIGN.

Second Cap w ciągu 3 lat planuje otwarcie w naszym kraju 80 lokali. Do końca tego roku ma wystartować pięć kawiarni. W typowym punkcie znajdzie się m.in. slow bar, czyli miejsce, gdzie klienci mają bezpośredni kontakt z baristami. Oprócz tego do dyspozycji gości będzie „Milk Bar” oraz przestrzeń kilkunastoma typami siedzeń.

Second Cup to największa kanadyjska sieć kawiarni, która rozwija się na całym świecie. Pod tym szyldem funkcjonuje obecnie prawie 500 lokali, w tym 325 w Kanadzie. Markę wyróżnia szczególna dbałość o najwyższą jakość ziaren kawy oraz proekologiczna nastawienie w prowadzeniu biznesu.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ