Sphinx, największa w Polsce sieć restauracji casual dining, uruchomił bloga kulinarno-podróżniczeg. Można na nim znaleźć artykuły, przepisy, a także zdjęcia i filmy, które powstały m.in. podczas podróży do Libanu. 

Treść bloga nawiązuje do Nowości Sphinxa – tematycznego menu z daniami inspirowanymi kuchnią Libanu, które w tym roku w restauracjach Sphinx pojawią się łącznie w czterech odsłonach. Równocześnie z blogiem Sphinx ogłosił konkurs, w którym przewidziana jest na podróż w dowolne miejsce.

– Sphinx od lat kojarzył się z daniami kuchni orientalnej, dlatego w poszukiwaniu inspiracji wybraliśmy się z ekspertką w tej dziedzinie, Samar Khanafer, w podróż po kulinarnym Libanie – metaforycznie oraz dosłownie. Efektem tej współpracy jest przede wszystkim oferta Nowości Sphinxa. Ale nie tylko – jest nim również właśnie uruchomiony blog, za pośrednictwem którego w tę podróż chcemy zabrać naszych gości i wszystkie inne osoby ciekawe kuchni i kultury Libanu – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy Sphinx.

Sphinx ogłosił konkurs pod hasłem „Wygraj 10 000 zł i leć, gdzie chcesz!”. Konkurs przeznaczony jest dla klientów restauracji, którzy zamówią danie z menu „Mięta sumak i kolendra”. Aby wziąć w nim udział trzeba wypełnić zgłoszenie na blogu Mamytensmak.pl – wskazać miejsce, do którego chciałoby się polecieć, wraz z uzasadnieniem. Główną nagrodą jest voucher o wartości 10 000 zł na podróż w dowolne miejsce na świecie, druga nagroda to voucher na 5 000 zł. Do wygrania jest też 20 książek kulinarnych i podróżniczych.  Konkurs trwa do 21 sierpnia 2017 r.

Źródło: Sfinks Polska

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ