Restauracje Sphinx, należące do Sfinks Polska, organizują weekendowe atrakcje dla dzieci. Są to zajęcia i różnego rodzaju zabawy, prowadzone przez animatorów. Bezpłatne warsztaty tematyczne, co tydzień inne, będą się odbywały w lokalach Sphinx w całej Polsce.

– Coraz więcej rodzin z dziećmi odwiedza nasze restauracje w weekendy, dlatego z myślą o nich postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe atrakcje. Restauracje Sphinx zawsze były miejscami przyjaznymi dzieciom: mamy Kids Menu, krzesełka do karmienia czy dziecięcą zastawę. Oprócz tego do dyspozycji najmłodszych są kąciki zabaw oraz, wydawane kilka razy w roku, książeczki Bada Bum, a teraz jeszcze wprowadzamy animacje. Mamy nadzieję, że ten pomysł spodoba się i dzieciom, i rodzicom – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

W każdy weekend września na dzieci czeka inny temat animacji. W dniach 16-17 września będzie to budowa miasta z kartonów, w kolejny weekend (23-24 września) dzieci wspólnie z animatorami będą tworzyć kompozycje z makaronu, a w dniach 30 września – 1 października w restauracjach Sphinx w ruch pójdą jesienne liście – informuje operator gastronomiczny.

Oprócz tego przewidziane są dodatkowe atrakcje – m.in. malowania twarzy, naklejania tatuaży, czy kręcenia zwierzaków z balonów. W lokalach będzie również czekać na dzieci maskotka restauracji Sphinx – Lampuś.

Red. (źródło: Sfinks)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ