Powstała 151. lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. Lokal w Centrum Handlowym Vivo! w Krośnie jest pierwszym punktem sieci w tym w mieście.

Oferta nowego lokalu zawiera 36 smaków lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców i lodów jogurtowych. Oprócz tego goście mają wybór deserów lodowych w pucharach oraz tradycyjne wypieki, chrupiące rurki z bitą śmietaną oraz torty lodowo-bezowe. Wszystkie wyroby przygotowywane są z wysokiej jakości składników na bazie własnych receptur przekazywanych w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Menu napojów to natomiast świeżo wyciskane soki, soki 100-proc. z owoców i koktajle owocowe oraz gama różnych kaw, w tym parzona z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli.

Grycan – Lody od pokoleń to marka obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 13 lat istnienia firma rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy 151 lokali. Marka to dzieło Elżbiety i Zbigniewa Grycanów. Stworzyli ją czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę rodzinną prowadzą wspólnie z córkami.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ