Pierwszy lokal konceptu gastronomicznego WrapMe! by Salad Story powstał w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Właściciel sieci w tym roku zamierza uruchomić jeszcze dwa punkty w galeriach zlokalizowanych we Wrocławiu i Warszawie.

WrapMe! by Salad Story to marka założona w 2017 r. przez Salad Story – ogólnopolską sieć restauracji szybkiej obsługi, serwującą zdrową żywność. Pierwszy lokal Salad Story został uruchomiony w 2007 r. w Złotych Tarasach. W tym centrum handlowym, naprzeciw lokalu Salad Story, otwarto też pierwszy lokal pod szyldem WrapMe! Nowy koncept, w założeniach, to wyspy handlowe zajmujące powierzchnię od 20 mkw.

Firma Salad Story od 2011 r. jest własnością Polskiej Organizacji Franczyzodawców, należącej World Franchise Council oraz European Franchise Federation. Obecnie spółka zarządza siecią 32 restauracji na terenie całej Polski. W swoim portfolio ma 23 restauracje własne i 9 franczyzowych.

Złote Tarasy, położone w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki i hotelu Intercontinental, to centrum handlowo-rozrywkowe, w którym zlokalizowanych jest 200 sklepów, 40 restauracji oraz 8 sal Multikina. W ub.r. znalazły się wśród najlepszych centrów i sieci handlowych, wyłonionych przez Polską Radę Centrów Handlowych w ramach 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ