Halloween to świetna okazja do zabawy dla dzieci i dorosłych. Dlatego marka KFC w wieczór pełen strachów, duchów i magii przygotowała przyprawiającą o dreszcze niespodziankę.

W halloweenowy wieczór, 31 października KFC przygotowało niezwykłą, przyprawiającą o dreszcze niespodziankę dla Gości jednej z warszawskich restauracji. Od godziny 17:00 do 23:00 co pół godziny w lokalu gasło światło, a w oknach pojawiała się mrożąca krew w żyłach animacja w halloweenowym stylu. Całej akcji towarzyszyły dźwięki rodem z horroru! Efekt i zaskoczenie na twarzach Gości można zobaczyć na stworzonym z tej okazji wideo:

„Strasznie pyszna” niespodzianka

Akcja została zorganizowana przy okazji wprowadzenia do menu KFC nowego Shake’a o smaku dyniowym. Marka kilka dni wcześniej poprzez Facebooka zaprosiła swoich fanów na wydarzenie. Dla pierwszych 50 osób, które przyszły do restauracji po godzinie 17:00 i podały hasło HALLOWEEN, przygotowano dyniowy przysmak gratis. Animacja rodem z horroru była już niespodzianką dla każdego.

Za koncepcję kreatywną akcji odpowiedzialny jest zespół agencji McCann&MRM, realizacją zajęła się zaś agencja CRAFT & Momentum.

Red.

 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ