Sieć Green Caffè Nero uruchomiła drugą kawiarnię w Krakowie. Znajduje się ona na parterze budynku należącego do kompleksu nowoczesnych apartamentowców Angel City.

Apartamenty zlokalizowane są pobliżu Głównego Rynku oraz kampusu Politechniki Krakowskiej.

Kraków był pierwszym miastem po Warszawie, w którym otworzyliśmy kawiarnię Green Caffè Nero. Pomimo wstępnych planów dynamicznego rozwoju, nasze kroki stawialiśmy tu rozważnie. Mamy już podpisanych kilka umów najmu, ale załatwienie wszystkich spraw administracyjnych wymaga czasu. Każda nowa lokalizacja jest dla nas bardzo ważna. Przy jej wyborze, a następnie przy aranżacji wnętrz przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów – mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Sieć, po podpisaniu kolejnych umów, zamierza otwierać kolejne kawiarnie Krakowie.

Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Jak informuje, od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 r. działa zgodnie z założeniem oferowania najlepszej kawy i tworzenia kameralnej, domowej atmosfery. Obecnie prowadzi w Polsce 56 kawiarni, a w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ