37. lokal w sieci Berlin Döner Kebap został uruchomiony 5 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki pod Poznaniem. Restauracja zlokalizowana jest na powierzchni ponad 100 mkw.

Koncept gastronomiczny do końca 2018 r. planuje otwarcie 50. nowych restauracji. Najbliższe odbędzie się prawdopodobnie w styczniu 2018 r. w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu.

Berlin Döner Kebap rozwija się przede wszystkim na terenie centrów handlowych. Firma otwiera punkty w różnych formatach. More Brands Group, do której należy sieć, prowadzi placówki własne, ale otwarta jest także na współpracę opartą na systemie franczyzowym. Lokale sieci mają powierzchnię od 50 do ponad 150 mkw.

Kompleks CH Auchan Komorniki został otwarty w maju 2001 r. Mieszczą się w nim także m.in. hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. W obiekcie dostępny jest bezpłatny parking z 2,5 tys. miejscami.

Berlin Döner Kebap na gastronomicznym rynku działa od 1998 r., początkowo w Międzyzdrojach, a potem w takich miejscach, jak łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Specjalnością restauracji jest kebab, czyli jedno z najpopularniejszych w naszym kraju dań typu fast food. Sieć we franczyzie rozwija się od 2012 r. Otwiera swoje restauracje w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ