Wybór miejsca był nieprzypadkowy: właściciele kawiarni SO! COFFEE mieszkają w Gliwicach od lat. Anna Białas postanowiła otworzyć profesjonalną kawiarnię pod szyldem SO! COFFEE, jako miejsce wytchnienia i relaksu, z miłą atmosferą, oryginalnym wystrojem i bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Ci, którzy wybiorą naszą kawiarnię, na pewno będą bardzo dobrze ugoszczeni i poczują się prawie jak w domu, spędzając czas przy kubku bądź filiżance dobrej kawy. Ale nie tylko, bo w SO! COFFEE można także zjeść świeżo robione kanapki, ciasta, gofry pieczone na miejscu, tosty czy lody – mówi właścicielka.

W kawiarni panuje niezobowiązująca, luźna atmosfera. Ma być to miejsce, do którego może przyjść każdy: mamy z dziećmi, młodzi zakochani, seniorzy z gazetą i menedżerowie. Osobom z dziećmi zespół chętnie podrzuca im pomysły na zabawy. Kawiarnia jest również przygotowana na spotkania biznesowe: w lokalu jest darmowe Wi-Fi czy gniazdka do podłączenia laptopów, można więc przyjść do SO! COFFEE popracować.

SO! COFFEE to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni, która od 2012 r. sukcesywnie zdobywa nowych, wiernych gości. Sieć obecna jest w 26 miastach Polski – w prestiżowych centrach handlowych takich jak Galeria Mokotów, cieszących się ogromną popularnością outletach, na lotniskach oraz w miejscach uwielbianych przez turystów np. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie czy Starym Rynku we Wrocławiu.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ