Kulinarni influencerzy z trzech miast: Warszawy, Krakowa i Łodzi przetestowali dania różnych kuchni z losowo wybranych restauracji, oferujących jedzenie z dowozem na PizzaPortal.pl. Jedno z najlepszych sushi z dostawą do domu w Warszawie serwuje Oto! Sushi, za kuchnię azjatycką wyróżniony został Hurry Up Shrimp, a za burgery – lokal Jerry’s Burger.

W każdym mieście przetestowano inne potrawy, zamówione przez PizzaPortal.pl. Porównywano menu lokali z tej samej kategorii. Wszyscy, poza smakiem dań, oceniali również takie elementy, jak: proces składania zamówienia, szybkość dostawy i opakowanie produktów.

W stolicy sprawdzano, z jakich warszawskich restauracji warto zamówić sushi. Testowano m.in. nigiri z łososiem, sashimi maki, pierożków gyoza czy maków z tamago. Za najlepszy lokal, spośród testowanych, uznano Oto! Sushi – za pomysł połączenia tuńczyka z kimchi.

W Krakowie przeprowadzony został obszerny test lokali z kuchnią azjatycką (z wyłączeniem sushi). Przez Pizzaportal.pl zamówione zostało jedzenie z sześciu różnych restauracji. Numerem 1 okazały się Hurry Up Shrimp (za wrapa) i Pad Thai (za kurczaka).

W łodzi eksperci testowali natomiast najlepsze burgery w mieście, dostępne przez PizzaPortal.pl. Najlepiej wypadł Jerry’s Burger. Tytuł zwycięzcy dostał za idealnie wysmażone kotlety, puszyste bułki i świetnie dobrane dodatki, ale też za opakowanie na czas transportu.

Testy przeprowadzone przez kulinarnych influencerów to rzetelna rekomendacja, która dla sporej części naszych Klientów może okazać się pomocna w wyborze menu i lokalu serwującego jedzenie z dostawą do domu. Pokazują też, że na naszym portalu można zamówić nie tylko pizzę, ale również potrawy z całego świata – mówi Anna Zając, brand manager w PizzaPortal.pl. 

Red. (źródło: lifestyle.newseria.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ