McDonald’s nie zamierza likwidować restauracji w województwie śląskim. Działające tu lokale są pełne gości, a my robimy wszystko, by zaoferować im najwyższy poziom usług, komfortowe warunki i atrakcyjny wystrój – informuje sieć.

Tym samym likwidacja lokali w Zabrzu, Bytomiu, czy Czechowicach-Dziedzicach to incydentalne przypadki i Ślązacy nie mają się czego obawiać.  

„Polska sieć McDonald’s cały czas dynamicznie się rozwija. W roku 2017 otworzyliśmy 22 nowe lokale. W tym roku i w latach następnych zamierzamy utrzymać podobne tempo rozwoju. Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą – przy autostradach, w galeriach handlowych, mniejszych miastach i w centrach największych metropolii. Pojedyncze przypadki zamknięcia wiążą się z reguły z zakończeniem umowy najmu lokalu. W Zabrzu dodatkowym czynnikiem był fakt, że w ciągu 25 lat działania tego lokalu wyraźnie zmienił się styl życia mieszkańców, którzy znacznie rzadziej niż w latach 90. odwiedzają główną ulicę miasta. Decyzja o zamknięciu miała więc charakter czysto biznesowy, związany z konkretnym miejscem, a nie z szerszą strategią rozwoju firmy” – czytamy w informacji.

Red. 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ