Restauracje Sphinx, należące do Sfinks Polska, zapraszają na nowe weekendowe atrakcje dla najmłodszych. Prowadzone przez animatorów bezpłatne warsztaty łączą zabawę z kreatywną twórczością. Zajęcia organizowane są co tydzień w wybranych lokalach Sphinx na terenie całej Polski – każdy weekend to inny temat animacji.

Weekendowe animacje cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych, którzy z radością biorą udział w przygotowywanych dla nich zabawach. Pomysł ten spodobał się nie tylko dzieciom, ale i rodzicom, którzy mogą spokojnie zjeść posiłek, podczas gdy ich pociechy pod czujnym okiem animatorów spędzają czas na kreatywnej zabawie. Obserwując duże zainteresowanie zajęciami, kontynuujemy organizację animacji w naszych lokalach. Zapraszamy więc rodziny z dziećmi do restauracji Sphinx i wspólnej zabawy w ramach przygotowywanych atrakcji. Tym bardziej, że w marcu – jak co miesiąc – czekają nowe tematy animacji  – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

W ramach animacji w restauracjach Sphinx w dniach 3-4 marca najmłodsi poznają historię odważnej żabki. W następny weekend, 10-11 marca, dzieci wspólnie z animatorami przywitają wiosnę kwiatowymi ozdobami z papieru i bibuły, a 17-18 marca zaprojektują kosmiczne rakiety.  W ostatni weekend (24-25 marca) animatorzy pokażą małym gościom, jak wykonać wielkanocne pisanki m.in. przy pomocy kolorowych farb, koralików i papierowych kwiatów. W wielu restauracjach będzie można również spotkać Lampusia – maskotkę restauracji Sphinx.

Red. (źródło: Sfinks)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ