28 marca sieć restauracji Pizza Hut otworzyła w Szczecina pierwszą w tym mieście restaurację Pizza Hut Delivery. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. Otwarciu towarzyszyły specjalne promocje i atrakcje.

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Stara Cegielnia, przy ul. Przyjaciół Żołnierza 128A w Szczecinie. W dniu otwarcia na gości lokalu czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym promocja – darmowa pizza dla pierwszych 100 osób. Miłośnicy marki Pizza Hut mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym spośród dostępnych smaków. Ponadto na przybyłych gości czekał powitalny tort oraz kolorowe balony dla najmłodszych.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki, soboty i niedziele od 11:00 do 24:00. Nowoczesny, klimatyzowany lokal, z bezpłatnym dostępem do WiFi i osobnym wejściem z zewnątrz budynku, zajmuje powierzchnię 122 mkw. Do użytku zostanie oddane całoroczne patio wewnątrz centrum.

Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Szczecinie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę,
z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania Gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut.

Pzza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 r., marka oferuje gościom wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął sieć do liczby prawie 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut. 

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie zarządza ponad 1600 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii,  Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Francji, Niemczech i Chinach.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ