Sieć Pizza Hut otworzyła w Łodzi pierwszą w tym mieście restaurację Pizza Hut Delivery. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. Otwarciu towarzyszyły specjalne promocje i atrakcje dla gości.

9 kwietnia, w dniu otwarcia, na gości lokalu czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym promocja – darmowa pizza dla pierwszych 100 osób. Klimatyzowany lokal jest czynny od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Łodzi. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania Gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji. Goście mogą także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 10 minut.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ