Firma Deli Catering została partnerem międzynarodowego centrum kongresowego w Katowicach. To kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych – informuje spółka.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach został oddany do użytku w 2015 r.  Wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. Miejsce łączy funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową oraz widowiskową.

– Choć Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to miejsce stosunkowo nowe, niemniej już w 2015 roku zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Meeting Planner Power Awards” jako najlepszy obiekt kongresowy w Polsce. Co ciekawe, w finale konkursu katowicki budynek wyprzedził inne prestiżowe obiekty w Polsce.  Fakt ten bez wątpienia potwierdza, że MCK wpisuje się w najnowsze trendy architektury, stanowiąc jednocześnie jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy na bycie Partnerem MCK” – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie Deli Catering.

Współpraca obejmuje pełen zakres cateringowy podczas wydarzeń organizowanych w MCK. Deli Catering zostało wyłonione do współpracy jako jedyna firma z Warszawy. Umowę podpisano na okres 12 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ