8 maja o godzinie 15:00 sieć Pizza Hut zaprasza mieszkańców Łomianek na otwarcie pierwszej w tym mieście restauracji Pizza Hut Express. Wydarzeniu towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla Gości.

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, przy ul. Brukowej 25
w Łomiankach. W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja – darmowa pizza dla pierwszych 500 osób. Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną małą pizzę na cieście tradycyjnym spośród wszystkich dostępnych smaków (z wyłączeniem pizz promocyjnych). Ponadto, na przybyłych konsumentów będzie czekać powitalny tort oraz kolorowe balony dla najmłodszych.

Klimatyzowana restauracja Pizza Hut czynna będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 9:30 do 20:00.

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. W menu Pizza Hut Express w Łomiankach znajdują się najpopularniejsze smaki Pizza Hut, takie jak: pizza Margherita, Farmerska, Pepperoni oraz Hawajska – informuje sieć.

 

 

Pzza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 r., marka oferuje gościom wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął sieć do liczby prawie 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut. 

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie zarządza ponad 1600 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii,  Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Francji, Niemczech i Chinach.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ