1 września rozpoczyna działalność nowa restauracja Pizza Hut Delivery w Warszawie. Będzie to 15. lokal marki w tym mieście. Dla pierwszych gości przewidziano atrakcyjne promocje, w tym darmowa pizza dla pierwszych 100 osób. 

Nowa restauracja zlokalizowana jest przy ul. Wrocławskiej, jednej z głównych arterii Nowego Bemowa. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut.

W dniu otwarcia, od godziny 12.00, na gości lokalu czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym promocja – darmowa średnia pizza Pepperoni lub Margherita dla pierwszych 100 osób i słodki poczęstunek.

Nowoczesna, klimatyzowana restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut Delivery to 15. restauracja tego konceptu w Warszawie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą do 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku – informuje sieć. 

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby:telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 15 minut.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje pizzę prosto z pieca, przygotowywaną ze świeżych składników. W Polsce restauracjami Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął sieć ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. – nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut. 

AmRest Holdings SE to największa publicznie notowaną spółka restauracyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie spółka zarządza liczbą ponad 1660 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants), w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii,  Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Francji, Niemczech i Chinach.

Red. 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ