W dniach 1-4 czerwca br. w nowoczesnym obiekcie targowym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się druga edycja targów proobronnych Pro Defense. To jedyne w Polsce i Europie wydarzenie o takim charakterze. Wydarzenie kulinarnie wsparła marka Deli Catering.

Głównymi adresatami Targów są zarówno stowarzyszenia paramilitarne, jak i organizacje proobronne i klasy mundurowe. Ideą Pro Defense jest między innymi wymiana informacji i doświadczeń oraz wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego.

Podczas tegorocznej edycji targów wszyscy miłośnicy militariów mogli zobaczyć nie tylko najnowszy polski sprzęt wojskowy, lecz także pokazy specjalne formacji wojskowych. Co ciekawe, tegoroczna edycja została także wzbogacona o nowy element edukacyjny – Polską Ścieżkę Zbrojeniową, zorganizowaną pod egidą Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ścieżkę mogli przebyć wszyscy odwiedzający targi Pro Defense, bez względu na wiek.

O kulinarną oprawę targów zadbała marka Deli Catering, która specjalnie na tę okoliczność przygotowała zarówno kulinarne strefy sprzedażowe, jak i potrawy na wieczorny bankiet. Choć menu skomponowane zostało w oparciu o dania kuchni polskiej, nie zabrakło tu także nowoczesnych akcentów. Kulinaria zostały przygotowywane pod okiem Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ