Kuchnia Spotkań IKEA to nowe miejsce, które 15 listopada br. pojawi się na mapie Warszawy. To przestrzeń otwarta dla wszystkich, dla których wspólne gotowanie i jedzenie jest pretekstem do spędzania czasu z bliskimi oraz miłych doznań na co dzień – informują pomysłodawcy.

– Projektując Kuchnię Spotkań IKEA, zależało nam na stworzeniu miejsca, które będzie prawdziwe i domowe. Kuchnie METOD bez wątpienia nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Dodatkowo w naszej Kuchni Spotkań można podejrzeć wiele sprytnych, niebanalnych rozwiązań, które pozwalają żyć wygodniej i oszczędzić czas – mówi Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator i stylista IKEA Retail w Polsce.

Kuchnia Spotkań IKEA to dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. W pomieszczeniu kuchennym znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest całkowicie bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce będzie otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ