22 czerwca podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Najszybciej rosnące firmy i najlepsi przedsiębiorcy – to do nich trafiają właśnie prestiżowe Diamenty Forbesa. Co ważne, 10. edycja tego wydarzenia pokazała, że polski biznes nie przestaje się rozwijać – na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

W trójce najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) znalazły się PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o., Solid Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa i Lotos Kolej Sp. z o.o. Wśród firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł) na podium znalazł się Enprom Sp. z o.o., PPH Eurotex Sp. z o.o. oraz Intop Warszawa Sp. z o.o. Wśród małych spółek (przychody od 5 do 50 mln zł) swoją wartość najszybciej zwiększały Sequence Sp. z o.o., Audytel SA oraz StepStone Services Sp. z o.o.

Uroczystą Galę, która odbyła w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, kulinarnie wsparła marka Deli Catering – lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych. Menu opracowane zostało z uwzględnieniem „diamentowego” charakteru wydarzenia, gdzie królowały między innymi białe szparagi w szynce dojrzewającej na musie z wędzonego selera z czerwonym pieprzem, czy kozi ser w pistacjach na salsie z rabarbaru i musie ze skorzonery oraz gruszki z truskawką. Nie zabrakło tu także popisowych propozycji Deli Catering, jak FingerCoctail™ (mini dań w formie finger food).

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ